MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 8435435
nr 843 5435
Fåtöljer
Ett par, rotting, renoveringsobjekt
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 augusti 2013
kl 20:13:59
100 kr
150 kr
200 kr